Info about betting: at ATDHE blog. Http://Atdhe.bz is ATDHE.ru backup server. Go there if ATDHE.ru does not work.

usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Links with less ads
Premier League 2014-2015 Season Promo 01:00
Drogba announces Chelsea return 01:00
Iniesta hopes Suarez ban will be reduced 01:00
Ranieri appointed Greece coach 01:00
Guizhou Renhe - Jiangsu Shuntian 11:35
Guangzhou R&F - Tianjin Teda 11:30
Changchun Yatai - Beijing Guoan 11:30
Guangzhou R&F v Tianjin Teda 11:30
Changchun Yatai v Beijing Guoan 11:30
Dalian Aerbin FC v Hangzhou Greentown 11:30
Bagnis, F/Delbonis, F - Begemann, A/Haase, R 11:05
Kumkhum, L - Fangzhou Liu 11:05
Dalian Aerbin FC - Hangzhou Lucheng 11:00
Luksika Kumkhum vs Fangzhou Liu 11:00
Dalian Aerbin FC v Hangzhou Lucheng 11:00
Pedja Krstin vs David Goffin 10:30
Krstin, P - Goffin, D 10:05
Shonan Bellmare v Kataller Toyama 10:00
Kyoto Sanga FC v Avispa Fukuoka 10:00
Olaru, R /Peer, S - Schiavone, F/Voegele, S 09:35
Haase, R - Monaco, J 09:35
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 09:30
Robin Haase vs Juan Monaco 09:30
Nina Betschart / Nicole Eiholzer vs Vasiliki Chatzikonstanta / Katerina Zakchaiou 09:30
Michael Berrer vs Roberto Marcora 09:30
Ksenia Dabizha / Anna Gorbunova vs Ieva Dumbauskaite / Monika Povilaityte 09:30
Canterbury Bulldogs v North Queensland Cowboys 09:30
Berrer, M - Marcora, R 09:05
Ymer, E/Zaitcev, A - Gonzales, R/Thornley, S 09:05
Australia Women vs Czech Republic Women 09:00
Yokohama FC v Jubilo Iwata 09:00
Valeria Briggitte / Molina Mishelle vs Osiris Juarez / Socorro Lopez 08:40
Georgia Davey / Jessyka Ngauamo vs Yanina Weiland / Sandra Ittlinger 08:40
Shuai Peng vs Saisai Zheng 08:30
Francesca Schiavone vs Elina Svitolina 08:30
Simone Bolelli vs Andreas Beck 08:00
Ricardas Berankis vs Kyle Edmund 08:00
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 09:30
Commonwealth Games 2014 day 3 08:00
Hungarian Grand Prix - Qualifying 11:00
Hungarian Grand Prix - Practice 3 09:00
Formula One : Hungarian Grand Prix Practice #3 09:00
NSW Waratahs - Brumbies 09:30
Formula One : Hungarian Grand Prix Practice #3 09:00
Waratahs - Brumbies 09:40
Berankis - Edmund, ATP Challenger Astana 11:45
Soccer Saturday 11:00
Krstin - Goffin, ATP Challenger Tampere 11:10
Bein Sports 15 15:00
Bein Sports 14 15:00
Bein Sports 12 15:00
Bein Sports 13 15:00
Bein Sports 11 15:00
Box Nation 15:00
ESPN UK 15:00
BT Sport 2 15:00
BT Sport 1 15:00
Sky Sports 4 15:00
Sky Sports F1 15:00
Sky Sports 3 15:00
Sky Sports 2 15:00
Sky Sports 1 15:00
Adamczak - Zheng - Chan - Xu, WTA Nan Chang 10:05
Adamczak - Zheng - Chan - Xu, WTA Nan Chang 10:05
Waterpolo: Romania - Spain 10:00
Machado - Tosic - Albot - Kowalczyk, ATP Challenger Oberstaufen 12:30
Berrer - Marcora, ATP Challenger Oberstaufen 12:30
Portugal - USA 13:20
Japan - Hungary 12:05
Yakult Swallows - Yokohama Baystars 09:00
Ymer - Zaitcev - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere 09:05
Ymer - Zaitcev - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere 09:05
F1 Grand Prix Hungary - Practice 3 09:00
Bolelli - Beck, ATP Challenger Oberstaufen 11:30
Ghedin - Grassi - Koolhof - Motti, ATP Challenger Oberstaufen 11:15
Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 08:00
Gerasimov - Ilhan, ATP Challenger Astana 10:25
Gerasimov - Ilhan, ATP Challenger Astana 10:25
Chunichi Dragons - Yomiuri Giants 06:00
Fukuoka S. Hawks - Orix Buffaloes 05:00
Channel One Russia 15:00
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
Cycling Track Mens 40km Points Race Qualifying Round 12:07
Judo Mens -90kg Semi-final A 12:05
Judo Womens -78kg Semi-final B 12:05
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
Shooting 10m Air Pistol Mens Finals 12:00
Judo Womens -78kg Repechage contest 12:00
Judo Mens -90kg Repechage contest 12:00
Cycling Track Mens Sprint B2 Tandem Semi-final - R1 11:55
Judo Womens +78kg Semi-final A 11:52
Judo Womens -78kg Semi-final A 11:45
Gymnastics Rhythmic Individual Ribbon Final 11:45
Cycling Track Womens Sprint Quarter-finals - Race 1 11:39
Netball Scotland - New Zealand 11:30
Judo Mens +100kg Quarter-final 11:31
Krstin - Goffin (ATP Challenger Tampere) 11:30
British Formula 3 Series - Spa-Francorchamps, Belgium (Race 3) 11:30
Cycling Track Mens Sprint B2 Tandem Qualifying 11:24
Judo Mens -100kg Quarter-final 11:17
Judo Mens -90kg Quarter-final 11:05
Judo Womens +78kg Quarter-final 11:05
Cycling Track Womens Sprint Qualifying 11:01
Romania - Spain 11:00
Gymnastics Rhythmic Individual Clubs Final 11:00
M2M Russian Open 11:00
Judo Womens -78kg Quarter-final 10:49
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:40
ATP Gstaad 10:30
Swimming Heats 10:33
Berrer - Marcora (ATP Challenger Oberstaufen) 10:30
Semi-Final 2: Waratahs - Brumbies 10:30
Machado / Tosic - Albot / Kowalczyk (ATP Challenger Oberstaufen) 10:30
Rugby Sevens Pool Matches 10:30
Rugby Sevens Pool Matches Glasgow 2014 10:30
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
ATP Gstaad 10:30
ATP Gstaad 10:30
ATP Gstaad 10:30
Judo Mens -100kg Preliminary Round of 16 10:21
Gymnastics Rhythmic Individual Ball Final 10:15
Ymer / Zaitcev - Gonzales / Thornley (ATP Challenger Tampere) 10:00
SA Horse Racing Live 10:00
Berankis - Edmund (ATP Challenger Astana) 10:00
Ghedin / Grassi - Koolhof / Motti (ATP Challenger Oberstaufen) 09:00
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
M2M Russian Open 11:00
Waratahs - Brumbies 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
M2M Russian Open 11:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Waratahs - Brumbies 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
Sri Lanka - South Africa 05:30
ATP Gstaad 10:30
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
Porsche Mobil 1 Supercup 11:20
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
M2M Russian Open 11:00
Waratahs - Brumbies 10:30
European Waterpolo Championships 2014 09:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
ATP Gstaad 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Sberbank Golf Masters 12:00
Soccer Saturday 12:00
Swedish Horse Racing 11:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Dalian Aerbin - Hangzhou Lvcheng 12:00
M2M Russian Open 11:00
M2M Russian Open 11:00
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
ATP Challenger Oberstaufen 09:00
Soccer Saturday 12:00
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
M2M Russian Open 11:00
Shonan Bellmare - Kataller Toyama 11:00
ATP Gstaad 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Soccer Saturday 12:00
Sberbank Golf Masters 12:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
ATP Gstaad 10:30
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Swedish Horse Racing 11:30
Waratahs - Brumbies 10:30
ATP Gstaad 10:30
ATP Gstaad 10:30
Inter City Baseball Tournament 2014 02:25
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 10:30
Hiroshima Toyo Carp - Hanshin Tigers 10:00
Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 10:00
Hokkaido Nippon Ham Fighters - Tohoku Rakuten Golden Eagles 10:00
ATP Gstaad 10:30
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
ATP Gstaad 10:30
ATP Gstaad 10:30
M2M Russian Open 11:00
Waratahs - Brumbies 10:30
Waratahs - Brumbies 10:30
Commonwealth Games 2014 09:00
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 10:30
Dalian Aerbin - Hangzhou Lucheng 12:00
Dalian Aerbin - Hangzhou Lucheng 12:00
Dalian Aerbin - Hangzhou Lucheng 12:00
Metta/LU - Jurmala 17:00
Shonan Bellmare - Kataller Toyama 11:00
Shonan Bellmare - Kataller Toyama 11:00
Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka 11:00
Kyoto Sanga - Avispa Fukuoka 11:00
Cruzeiro - Figueirense 22:30
Italy U18 - Poland U18 14:15
Serbia U18 - Spain U18 12:00
Samsung Lions - NC Dinos 10:00
SK Wyverns - Nexen Heroes 10:00
LG Twins - Lotte Giants 10:00
Hanwha Eagles - KIA Tigers 10:00
Hawthorn Hawks - Sydney Swans 09:30
Canterbury Bulldogs - North Queensland Cowboys 09:30
Belgium U18 - Latvia U18 16:30
Turkey U18 - Greece U18 18:45
Buchanan / McGee - Polansky / Shamasdin (ATP Challenger Lexington) 01:00
Kokkinakis - Duckworth (ATP Challenger Lexington) 22:30
Fognini - Cuevas (ATP Umag) 18:00
Fognini - Cuevas (ATP Umag) 18:00
Fognini - Cuevas (ATP Umag) 18:00
Bourgue - Fortuna (ITF Pitesti) 10:30
Bourgue - Fortuna (ITF Pitesti) 10:30
Bourgue - Fortuna (ITF Pitesti) 10:30
FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 05:00
Shonan Bellmare - Kataller Toyama 10:00
Dalian Aerbin - Hangzhou Lvcheng 11:00
Lithuania - Latvia 17:00
Lithuania - Latvia 17:00
Lithuania - Latvia 17:00
Lithuania - Latvia 17:00
FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 05:00
Junaid / Mertinak - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 16:00
Junaid / Mertinak - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 16:00
Junaid / Mertinak - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 16:00
Nieminen - Lapentti (ATP Challenger Tampere) 13:00
Krstin - Goffin (ATP Challenger Tampere) 11:30
Berrer - Marcora (ATP Challenger Oberstaufen) 12:30
Machado / Tosic - Albot / Kowalczyk (ATP Challenger Oberstaufen) 10:30
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
Schiavone - Svitolina (WTA Baku) 09:30
Schiavone - Svitolina (WTA Baku) 09:30
Schiavone - Svitolina (WTA Baku) 09:30
Berankis - Edmund (ATP Challenger Astana) 13:00
Portugal - USA 14:30
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
Sela - Becker (ATP Atlanta) 01:00
Sela - Becker (ATP Atlanta) 01:00
Sela - Becker (ATP Atlanta) 01:00
Isner - Sock (ATP Atlanta) 20:00
Isner - Sock (ATP Atlanta) 20:00
Isner - Sock (ATP Atlanta) 20:00
Verdasco - Andujar (ATP Gstaad) 14:00
Verdasco - Andujar (ATP Gstaad) 14:00
Verdasco - Andujar (ATP Gstaad) 14:00
Peng - Zheng (WTA Nan Chang) 09:30
Peng - Zheng (WTA Nan Chang) 09:30
Peng - Zheng (WTA Nan Chang) 09:30
Peng - Zheng (WTA Nan Chang) 09:30
Yakult Swallows - Yokohama Baystars 10:00
Japan - Hungary 13:00
Commonwealth Games 2014 08:00
Odesnik - Ward (ATP Challenger Lexington) 21:00
Cilic - Robredo (ATP Umag) 16:30
Cilic - Robredo (ATP Umag) 16:30
Cilic - Robredo (ATP Umag) 16:30
Haase - Monaco (ATP Gstaad) 10:30
Haase - Monaco (ATP Gstaad) 10:30
Haase - Monaco (ATP Gstaad) 10:30
Ymer / Zaitcev - Gonzales / Thornley (ATP Challenger Tampere) 10:00
Ghedin / Grassi - Koolhof / Motti (ATP Challenger Oberstaufen) 09:00
Bolelli - Beck (ATP Challenger Oberstaufen) 12:00
Gerasimov - Ilhan (ATP Challenger Astana) 11:30
ITF Women's - Lexington 21:00
Baltimore Orioles - Seattle Mariners 21:10
Washington Nationals - Cincinnati Reds 21:05
St.Louis Cardinals - Chicago Cubs 21:05
Cercle Brugge - AA Gent 19:00
Ahly Cairo - Sewe Sports 20:30
Los Angeles Sparks W - Seattle Storm W 21:00
NK Slaven Koprivnica - NK Zagreb 18:00
Bayern Munchen - Borussia Monchengladbach 19:30
FC Kobenhavn - Nordsjaelland 18:30
Benfica Lisbon - Ajax 19:45
Cracovia Krakow - Legia Warsaw 19:30
Rapid Bucharest - Steaua Bucharest 19:00
AS Roma - Manchester United 21:05
New York Red Bulls - Arsenal 22:00
Netuschil - Torebko (ITF Essen) 13:00
Netuschil - Torebko (ITF Essen) 13:00
Kumkhum - Liu (WTA Nan Chang) 12:00
St. George Illawarra Dragons - Manly Sea Eagles 10:00
WWE Battleground 01:00
Bayern Munchen - Borussia Monchengladbach 19:30
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 10:00
New York Red Bulls - Arsenal 22:00
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 10:00
FC Kobenhavn - Nordsjaelland 18:30
Bayern Munchen - Borussia Monchengladbach 19:30
Rapid Wien - SV Ried 18:00
Portugal - USA 14:30
Envigado FC - Deportes Tolima 21:15
Rapid Wien - SV Ried 18:00
New York Red Bulls - Arsenal 22:00
Bayern Munchen - Borussia Monchengladbach 19:30
Rapid Bucharest - Steaua Bucharest 19:00
Hiroshima Carp - Hanshin Tigers 10:00
Seibu Lions - Chiba Lotte Marines 09:00
Bayern Munchen - Borussia Monchengladbach 19:30
Los Angeles Sparks W - Seattle Storm W 21:00
Atletico Huila - Aguilas Doradas 21:15
AS Roma - Manchester United 21:05
AS Roma - Manchester United 21:05
Cracovia Krakow - Legia Warsaw 19:30
AS Roma - Manchester United 21:05
AS Roma - Manchester United 21:05
P2P streams (download additional software)
Rakuten Gold. Eagles - Nippon Ham Fighters 10:00
Romania - Tunisia 18:00
Today is 2014-07-26, we have 318 links. Last update UTC = 11 seconds ago. all times UTC

Watch free sport streams

ATDHE.eu is a free sport streaming website, like ATDHE.tv or ATDHE.net used to be before the USA seized/stole their domains. Atdhe.tv is a minimalistic sport stream website, which means that from our homepage you are are just one click away from flash streaming (unfortunately if you are an UK or a US visitor, you are banned from using Atdhe, we apologise, but we no longer support visitors neither from UK nor the USA).

Just choose the stream you wish to watch and click on it. If it does not work, try another one. Atdhe.tv is a sport stream aggregator, so usually more links are added for the same event. That means that no streams are hosted on this website, never were and never will be. Sometimes there are stream links that require additional software to work.

ATDHE was recently improved and we're working on further improvements for the future. If you enjoy using ATDHE, please use the share buttons above (Facebook Like, Google +1, Twitter etc). If you think that some of the links here violate your rights, please contact the provider of the stream and contact us at atdheeudmca at gmail dot com. We take DMCA seriously! We will be also be happy for your feedback. We kindly ask you: DO NOT ADD SPORT STREAMS THAT ARE NOT AVAILABLE FOR FREE! If you add pirated streams we WILL give your IP address to authorities like FBI, Interpol and others, who protect our economy, future, jobs and old/new world order.