Info about betting: at ATDHE blog. Http://Atdhe.bz is ATDHE.ru backup server. Go there if ATDHE.ru does not work.

usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Links with less ads
Highlights: LA Galaxy 0:7 Manchester United 06:00
Van Gaal: They have mentality I just give the structure 06:00
Highlights: Liverpool 0:1 AS Roma 06:00
Highlights: Toronto 2:3 Tottenham Hotspur 06:00
Highlights: Accrington 2:2 Blacburn Rovers 06:00
RZ Pellets WAC 1:1 Chelsea 20:30
Van Gaal: United States tour not good for Manchester United 20:30
Wellington 2:1 West Ham 20:30
Real Madrid is a dream - Rodriguez 20:30
Hard work to the best once again - Dunga 20:30
Real Madrid signs James Rodriguez 20:30
Gerrard retires from England national team 20:30
Aosta 0:13 Norwich City 20:30
Tanja Goricanec / Tanja Hüberli vs Heather Hughes / Christal Engle 19:40
Fernández Steiner Liliana / Elsa Baquerizo vs Lauren Fendrick / Brooke Sweat 19:40
Michael van Gerwen vs Dave Chisnall 19:30
Ecuador vs Argentina 19:30
Ecuador - Argentina 19:30
SKN St Polten v Botev Plovdiv 19:05
Duran, G/Gabashvili, T - Cuevas, P/Zeballos, H 19:05
St. Pölten - Botev Plovdiv 19:05
Kerri Walsh / April Ross vs Heather Bansley / Sarah Pavan 18:50
Franca Larissa / Antunes Talita vs Nicole Branagh / Whitney Pavlik 18:50
Runar Torsvik Sannarnes / Mathias Berntsen vs Minos Agathokleous / Kirill Rudenko 18:30
FC Koper v Neftchi Baku 18:30
Koper - Neftçi PFC Bakı 18:30
El Salvador Women vs Virgin Islands Women 18:15
DARTS::Wade, J - Whitlock, S 18:15
El Salvador Women - US Virgin Islands Women 18:15
Fognini, F - Montanes, A 18:05
Wayne Odesnik vs Hiroki Moriya 18:00
Nicholas Lucena / Ryan Doherty vs Andrea Tomatis / Alex Ranghieri 18:00
Fabio Fognini vs Albert Montanes 18:00
Alex Costa Ricardo / Morais Alvaro Filho vs Theodore Brunner / Todd Rogers 18:00
James Wade vs Simon Whitlock 18:00
Denmark U20 vs Serbia U20 18:00
Austria U20 vs Belarus U20 18:00
Asteras Tripolis - RoPS 18:00
Meimei Lin / Ningya Tang N.Y. vs Zoi Konstantopoulou / Ioanna Leonidou 17:30
FC Groningen v Aberdeen 17:30
Rego Emanuel / Solberg Salgado Pedro vs Bartosz Losiak / Piotr Kantor 17:10
John Hyden / Tri Bourne vs Esteban Grimalt / Marco Grimalt 17:10
Zimbru Chisinau v CSKA Sofia 17:00
Chikhura Sachkhere v Bursaspor 17:00
Uruguay vs Chile 17:00
SV Grodig v FK Cukaricki 17:00
Esbjerg v Kairat Almaty 17:00
Uruguay - Chile 17:00
Grödig - Čukarički Stankom 17:00
Esbjerg - Kairat Almaty 17:00
Slovan Liberec v MFK Kosice 17:00
Vardar Skopje v Maccabi Petach Tikva 16:30
Ruben Bemelmans vs Yuichi Sugita 16:30
Udinese v Dinamo Moscow 16:30
Jacob Gibb / Casey Patterson vs Maverick Hatch / Casey Patterson 16:20
Aleksandrs Samoilovs / Janis Smedins vs Isaac Kapa / Christopher McHugh 16:20
Delaney Knudsen / Alexa Strange vs Vasiliki Chatzikonstanta / Katerina Zakchaiou 16:05
Arnas Rumsevicius / Lukas Kazdailis vs Maxime Thiercy / Romain Di Giantommaso 16:05
Haugesund v FK Sarajevo 16:00
Inter Baku v Elfsborg 16:00
Germany U20 vs Slovakia U20 16:00
France U20 vs Norway U20 16:00
Commonwealth Games 2014 day 1 18:00
PDC World Matchplay Darts 18:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 19:00
FC Groningen - Aberdeen FC 17:30
Groningen - Aberdeen 17:30
Hull FC - Castleford Tigers 19:00
Hull FC - Castleford Tigers 19:00
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 18:30
FC Koper - Neftchi 18:30
Uruguay - Chile 17:00
FC Groningen - Aberdeen FC 17:30
Odesnik - Moriya, ATP Challenger Lexington 19:15
Giron - Novikov - Buchanan - McGee, ATP Challenger Lexington 19:15
United SportsCar Championship 17:45
FC Zorya Luhansk - KF Laci 17:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci 17:30
Uruguay - Chile 17:00
Ringside: Boxing Talk Show 17:00
F1 Grand Prix Hungary - Conference 16:00
Waterpolo : Italy - Netherlands 16:00
Gigounon - Goffin - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere 15:20
Gigounon - Goffin - Gonzales - Thornley, ATP Challenger Tampere 15:20
ITF Womens - Lexington 15:00
Huta-Galung - Siljestrom - Dutra Silva - Maytin, ATP Challenger Tampere 16:00
Huta-Galung - Siljestrom - Dutra Silva - Maytin, ATP Challenger Tampere 16:00
McGee - Krajicek, ATP Challenger Lexington 15:05
McGee - Krajicek, ATP Challenger Lexington 15:05
Diarra - Kovalik - Bader - Mirzadeh, ATP Challenger Oberstaufen 14:45
Diarra - Kovalik - Bader - Mirzadeh, ATP Challenger Oberstaufen 14:45
Cluskey - Walsh - Ymer - Zaytsev, ATP Challenger Tampere 14:00
Cluskey - Walsh - Ymer - Zaytsev, ATP Challenger Tampere 14:00
United SportsCar Championship 17:45
Denmark U20 - Serbia U20 18:00
RTL7 Tour du Jour 18:30
ITF Mens - Essen 09:00
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2 05:00
FIVB Beach Volley: FIVB U21 World Championship Beach Volleyball 2014 - Day 2 05:00
Jagodina - CFR Cluj 18:30
Vojvodina - Trencin 18:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 19:00
Inter City Baseball Tournament 2014 01:25
Long Beach Grand Slam 2014 15:30
Long Beach Grand Slam 2014 15:30
ATP Challenger Lexington 15:00
PDC World Matchplay Darts 18:00
ATP Challenger Tampere 11:00
Le Tour de France 2014 12:00
Eurosport 2 20:00
Eurosport 20:00
Eurosport 2 20:00
All other links to sport streams provided by other websites (no warranty)
Mens 50m Butterfly Semi-final 1 - Glasgow 2014 Commonwealth Games 20:11
Womens 50m Breaststroke Semi-final 2 - Glasgow 2014 Commonwealth Games 20:05
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Womens 50m Breaststroke Semi-final 1 - Glasgow 2014 Commonwealth Games 20:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
Mens 400m Freestyle Medal Ceremony - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:48
Mens 100m Freestyle S9 Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:42
Judo Womens -57kg Final Gold Medal Contest - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:38
Womens 200m Freestyle Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:35
Judo Women's -57kg Bronze Medal Contest B - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:31
Weightlifting Mens 56kg Group A - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:30
Ferencvaros - HNK Rijeka 19:30
FC Koper - Neftchi 19:30
Diosgyor - PFK Litex Lovech 19:30
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
Womens 400m Ind. Medley Medal Ceremony - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:25
Judo Women's -57kg Bronze Medal Contest A - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:24
Table Tennis Mens Team Group Matches - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:20
Mens 400m Freestyle Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:16
Judo Mens -66kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:17
Judos Mens -66kg Bronze Medal Contest B Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:10
Womens 400m Individual Medley Final - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:07
Giron / Novikov - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington) 19:00
Badminton Mixed Teams Group Play Stage - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:00
Netball Saint Lucia - Jamaica - Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:00
World Matchplay Darts - Day Six: Quarter Finals 19:00
Sligo Rovers - Rosenborg BK 19:00
Austria U20 - Belarus U20 19:00
Denmark U20 - Serbia U20 19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Odesnik - Moriya (ATP Challenger Lexington) 19:00
Judos Mens -66kg Bronze Medal Contest A Glasgow 2014 Commonwealth Games 19:03
Judos Womens -52kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:56
Mens Hockey England - Trinidad and Tobago - Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:50
Judo Womens -52kg Bronze Medal Contest A Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:42
Lawn Bowls Evening Preliminaries - Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:45
United SportsCar Championship 18:45
Judos Womens -52kg Bronze Medal Contest B Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:49
Judo Mens -60kg Final - Gold Medal Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:35
FC Spartak Trnava - FC Zestafoni 18:30
Judo Mens -60kg Bronze Medal Contest B Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:28
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
Judo Mens -60kg Bronze Medal Contest A Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:21
Judo Womens -48kg Final Gold Medal Contest Contest Glasgow 2014 Commonwealth Games 18:14
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Bemelmans - Sugita (ATP Challenger Lexington) 17:15
Zeballos - Coric (ATP Umag) 16:30
Gigounon / Goffin - Gonzales / Thornley (ATP Challenger Tampere) 16:30
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Squash - Glasgow 2014 Commonwealth Games 11:00
At The Races 13:15
EHF Men's U20 Handball Euro 2014 13:00
EHF Men's U20 Handball Euro 2014 13:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Commonwealth Games 2014 09:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
IAAF World Junior Championships 2014 18:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
PDC World Matchplay Darts 19:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
ATP Umag 16:00
NatWest T20 Blast 18:00
New York Yankees - Texas Rangers 18:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Commonwealth Games 2014 09:00
New York Yankees - Texas Rangers 18:00
Commonwealth Games 2014 09:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
FC Koper - Neftchi 19:30
ATP Umag 16:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:30
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Commonwealth Games 2014 09:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
NatWest T20 Blast 18:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
RTL7 Tour du Jour 19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
New York Yankees - Texas Rangers 18:00
IAAF World Junior Championships 2014 18:00
ATP Umag 16:00
At The Races 13:15
New York Yankees - Texas Rangers 18:00
Diosgyor - PFK Litex Lovech 19:30
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Ferencvaros - HNK Rijeka 19:30
NatWest T20 Blast 18:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
At The Races 13:15
LPGA International Crown 16:30
FC Koper - Neftchi 19:30
Sligo Rovers - Rosenborg BK 19:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
ATP Challenger Lexington 16:30
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
NatWest T20 Blast 18:00
FC Koper - Neftchi 19:30
United SportsCar Championship 18:45
Vojvodina - Trencin 19:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
FK Jagodina - CFR Cluj 19:30
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
NatWest T20 Blast 18:00
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
Commonwealth Games 2014 09:00
ATP Umag 16:00
ATP Umag 16:00
Commonwealth Games 2014 09:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
RTL7 Tour du Jour 19:30
Commonwealth Games 2014 09:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
PDC World Matchplay Darts 19:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
PDC World Matchplay Darts 19:00
Sligo Rovers - Rosenborg BK 19:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
FC Groningen - Aberdeen FC 18:30
Diosgyor - PFK Litex Lovech 19:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci 18:30
LPGA International Crown 16:30
NatWest T20 Blast 18:00
ATP Umag 16:00
Hull FC - Castleford Tigers 20:00
PDC World Matchplay Darts 19:00
Commonwealth Games 2014 09:00
HNK Hajduk Split - Dundalk 19:15
New York Yankees - Texas Rangers 18:00
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:30
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Commonwealth Games 2014 09:00
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag) 19:00
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag) 19:00
Knowle / Marach - Cermak / Rosol or Riba / Sousa (ATP Umag) 19:00
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag) 19:00
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag) 19:00
Fognini or Montanes - Coric (ATP Umag) 19:00
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag) 17:30
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag) 17:30
Carreno-Busta - Robredo (ATP Umag) 17:30
Rosol - Cilic (ATP Umag) 16:30
Rosol - Cilic (ATP Umag) 16:30
Rosol - Cilic (ATP Umag) 16:30
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag) 16:00
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag) 16:00
Gabashvili - Cuevas (ATP Umag) 16:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
Ecuador - Argentina 20:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Troicki - Struff or Verdasco (ATP Gstaad) 16:30
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad) 14:00
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad) 14:00
Andujar-Alba - M. Granollers (ATP Gstaad) 14:00
Youzhny - Haase (ATP Gstaad) 12:00
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad) 09:30
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad) 09:30
Monaco - Bellucci (ATP Gstaad) 09:30
Youzhny - Haase (ATP Gstaad) 12:00
Youzhny - Haase (ATP Gstaad) 12:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
FC Koper - Neftchi 19:30
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
FC Koper - Neftchi 19:30
Diosgyor - Litex Lovech 19:30
HNK Hajduk Split - Dundalk 19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk 19:15
HNK Hajduk Split - Dundalk 19:15
El Salvador W - Virgin Islands W 19:15
El Salvador W - Virgin Islands W 19:15
Ferencvaros - HNK Rijeka 19:30
Diosgyor - Litex Lovech 19:30
FC Koper - Neftchi 19:30
FC Koper - Neftchi 19:30
Uruguay - Chile 18:00
Sligo Rovers - Rosenborg 19:00
Vojvodina - Trencin 19:00
Lapentti - Lokoli (ATP Challenger Tampere) 13:30
Nieminen - Dutra Silva (ATP Challenger Tampere) 15:00
Krstin - Ramirez Hidalgo (ATP Challenger Tampere) 15:00
Huta-Galung / Siljestrom - Ymer / Zaitcev (ATP Challenger Tampere) 16:30
Ymer - Goffin (ATP Challenger Tampere) 13:30
FC Spartak Trnava - FC Zestafoni 18:30
Groningen - Aberdeen 18:30
Groningen - Aberdeen 18:30
Groningen - Aberdeen 18:30
Groningen - Aberdeen 18:30
New York Yankees - Texas Rangers 18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
New York Yankees - Texas Rangers 18:05
Uruguay - Chile 18:00
Chikhura - Bursaspor 18:00
Chikhura - Bursaspor 18:00
Hapoel Tel Aviv - Astana 18:30
Jagodina - CFR Cluj 19:30
Jagodina - CFR Cluj 19:30
Atlanta Braves - Miami Marlins 00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins 00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins 00:10
Atlanta Braves - Miami Marlins 00:10
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:37
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:37
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
SKN Sankt Polten - PFK Botev Plovdiv 20:00
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
Siroki Brijeg - Mlada Boleslav 19:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci 18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci 18:30
FC Zorya Luhansk - KF Laci 18:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang) 11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang) 11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang) 11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang) 11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Zhang - Liu (WTA Nan Chang) 11:30
Doi - Zheng (WTA Nan Chang) 10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang) 10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang) 10:00
Doi - Zheng (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang) 10:00
Peng - Wang (WTA Nan Chang) 10:00
Fischer / Liniger - Albot / Kowalczyk (ATP Challenger Oberstaufen) 16:30
Koolhof / Motti - Bader / Mirzadeh (ATP Challenger Oberstaufen) 16:00
Machado / Tosic - Kapas / Koniusz (ATP Challenger Oberstaufen) 14:30
Beck - Diarra (ATP Challenger Oberstaufen) 13:00
Marcora - Gojowczyk (ATP Challenger Oberstaufen) 15:00
Bolelli - Hajek (ATP Challenger Oberstaufen) 13:30
Fucsovics - Berrer (ATP Challenger Oberstaufen) 12:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
Turkey U18 - Czech Republic U18 18:45
ITF Women's - Sobota / Rokietnica 13:00
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku) 11:30
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku) 11:30
Cipolla / Menendez-Maceiras - Bubka / Chiudinelli (ATP Challenger Astana) 10:30
Mladenovic - Schiavone (WTA Baku) 11:30
Edmund - Kavcic (ATP Challenger Astana) 10:30
Parmentier - Svitolina (WTA Baku) 10:00
Parmentier - Svitolina (WTA Baku) 10:00
Shyla / Vasilevski - Chen / Huang (ATP Challenger Astana) 09:00
Parmentier - Svitolina (WTA Baku) 10:00
Kukushkin - Gerasimov (ATP Challenger Astana) 09:00
Voegele - Peer (WTA Baku) 08:30
Voegele - Peer (WTA Baku) 08:30
Menendez-Maceiras - Berankis (ATP Challenger Astana) 07:30
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku) 07:00
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku) 07:00
Eguchi - Jovanovski (WTA Baku) 07:00
Voegele - Peer (WTA Baku) 08:30
Ilhan - Cipolla (ATP Challenger Astana) 07:30
ITF Women's - Lexington 16:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Copil - Kokkinakis (ATP Challenger Lexington) 01:30
Metka / Quigley - Daniell / Sitak (ATP Challenger Lexington) 00:00
Evans / Smethurst - Polansky / Shamasdin (ATP Challenger Lexington) 21:00
Odesnik - Moriya (ATP Challenger Lexington) 20:15
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Giron / Novikov - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington) 19:30
Smyczek - Matosevic (ATP Atlanta) 01:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
Isner - Ginepri (ATP Atlanta) 23:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
Lu - Becker (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
De Bakker - Anderson (ATP Atlanta) 21:00
Uruguay - Chile 17:45
FC Koper - Neftchi 18:30
Zimbru Chisinau - CSKA Sofia 17:00
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 19:30
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 19:30
Fognini - Montanes (ATP Umag) 19:00
Cermak / Rosol - Riba / Sousa (ATP Umag) 19:30
ITF Women's - Lexington 16:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1 11:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1 11:00
Struff - Verdasco (ATP Gstaad) TBF 6:3 3:6 1:1 11:00
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
New York Yankees - Texas Rangers 18:05
Toronto Blue Jays - Boston Red Sox 17:37
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
Phoenix Mercury - Los Angeles Sparks 03:30
Seattle Storm - New York Liberty 03:00
Detroit Tigers - Los Angeles Angels of Anaheim 03:05
Real Salt Lake - Montreal Impact 03:00
Baltimore Orioles - Seattle Mariners 03:00
New York Mets - Milwaukee Brewers 01:10
Chicago White Sox - Minnesota Twins 01:10
Atlanta Braves - Miami Marlins 00:10
Cleveland Indians - Kansas City Royals 01:10
San Diego Padres - Chicago Cubs 01:05
ITF Men's - Essen 10:00
ITF Men's - Essen 10:00
Adamczak / Zheng - Kumkhum / Tanasugarn (WTA Nan Chang) 11:30
PDC World Matchplay Darts 18:00
St. George Illawarra Dragons - Manly Sea Eagles 10:00
WWE Battleground 01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
Channel One Russia 00:00
Jagodina - CFR Cluj 19:30
Deportivo Cali - Deportivo la Coruna 02:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
Eurosport 20:00
AC Milan - Olympiacos Piraeus 01:00
Peru - Venezuela 01:30
Deportivo Cali - Deportivo la Coruna 02:00
Real Salt Lake - Montreal Impact 03:00
P2P streams (download additional software)
New York Yankees - Texas Rangers 18:05
Oakland Athletics - Houston Astros 20:35
Philadelphia Phillies - San Francisco Giants 18:05
Today is 2014-07-24, we have 461 links. Last update UTC = 14 seconds ago. all times UTC

Atdhe assistir

ATDHE.eu é o site do estilo da ATDHE.net antes dos USA roubar seu domínio. Atdhe.eu é webiste minimalista com links de esporte , o que significa que a partir da página que você está com um clique de distância de streaming de flash.

Clique apenas em canais que deseja assistir. Se isso não funcionar, tente outro. Atdhe.tv é agregador de fluxo de esporte, assim que as ligações geralmente são adicionados para o mesmo evento. Isso significa que os canis estão hospedados neste site, nunca foram e nunca serão do site. Às vezes você pode encontrar links que trabalha apenas com software adicional instalado antes de iniciar o download do link.

Atdhe.tv agora está sendo preparado para novas temporadas de esporte. Vamos melhorar o site, adicionar links e as características e tentar incomodar apenas com pequena quantidade de anúncios. Se você está feliz usando Atdhe, por favor, use os botões acima (Facebook Tipo, um Google, Twitter etc.) Se você acha que alguns links aqui violam seus direitos, entre em contato com o fornecedor do link e entre em contato conosco atdhe(*)atdhe.tv. Ficaremos felizes por seu comentário