usa Biggest sportsbook for USA (except MD and NY): BODOG/BOVADA <- do not miss it
usa Best sportsbook for USA w/ reduced juice: 5Dimes <- arguments
Streams with less annoying ads
Simone Bolelli vs Antonio Veic 13:00
Mohamed Safwat vs Johannes Haerteis 13:00
Martin Vaisse vs Miloslav Mecir 13:00
Yannick Mertens vs Timi Kivijarvi 13:00
Kevin Krawietz vs Peter Gojowczyk 13:00
Jonathan Eysseric vs Michael Berrer 13:00
Gibril Diarra vs Gerard Granollers 13:00
Jarkko Nieminen vs Gianluigi Quinzi 13:00
Misaki Doi vs Dalila Jakupovic 12:00
Fangzhou Liu vs Jie Zheng 12:00
Blaz Rola vs Fabiano De Paula 11:45
Aleksandr Nedovyesov vs Robin Haase 11:45
Shuai Peng vs Xinyun Han 11:30
Philipp Petzschner vs Michal Przysiezny 11:30
Jan-Lennard Struff vs Andreas Haider-Maurer 11:30
Andreas Beck vs Andriej Kapas 11:30
Adam Pavlasek vs Jurgen Zopp 11:30
Gilles Simon vs Pablo Andujar 11:30
Niels Desein vs Henrik Sillanpaa 11:20
Yuliya Beygelzimer vs Ling Zhang 10:30
Mertens - Kivijarvi, ATP Challenger Tampere 13:35
Doi - Jakupovic, WTA Nan Chang 13:10
Doi - Jakupovic, WTA Nan Chang 13:10
Peng - Han, WTA Nan Chang 12:05
Peng - Han, WTA Nan Chang 12:05
Pavlasek - Zopp, ATP Challenger Tampere 11:45
Pavlasek - Zopp, ATP Challenger Tampere 11:45
Desein - Sillanpaa, ATP Challenger Tampere 11:25
Desein - Sillanpaa, ATP Challenger Tampere 11:25
Berankis - Matsukevich - Khabibulin - Popko, ATP Challenger Astana 10:30
Berankis - Matsukevich - Khabibulin - Popko, ATP Challenger Astana 10:30
Vaisse - Mecir, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
Vaisse - Mecir, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
Vaisse - Mecir, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
Bolelli - Veic, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
Bolelli - Veic, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
Bolelli - Veic, ATP Challenger Oberstaufen, Rain Delay 08:30
ATP Challenger Tampere 08:00
ATP Challenger Tampere 08:00
ATP Umag 14:30
WTA Nan Chang 09:00
ATP Atlanta 18:00
ATP Challenger Oberstaufen 08:30
ATP Challenger Tampere 08:00
ATP Challenger Lexington 15:30
WTA Nan Chang 09:00
WTA Nan Chang 09:00
ATP Challenger Lexington 15:30
ATP Atlanta 18:00
ATP Umag 14:30
ATP Challenger Tampere 08:00
ATP Challenger Oberstaufen 08:30
WTA Nan Chang 09:00
WTA Baku 05:00
ATP Challenger Astana 04:30
All streams (some with many annoying ads - it is not our fault!)
Mertens - Kivijarvi (ATP Challenger Tampere) 13:30
Liu - Zheng (WTA Nan Chang) 13:00
Doi - Jakupovic (WTA Nan Chang) 13:00
Desein - Sillanpaa (ATP Challenger Tampere) 12:30
Ilhan / Shofayzyev - Cipolla / Menendez-Maceiras (ATP Challenger Astana) 12:30
Pavlasek - Zopp (ATP Challenger Tampere) 12:00
Beygelzimer - Zhang (WTA Nan Chang) 11:30
Peng - Han (WTA Nan Chang) 11:30
Berankis / Matsukevich - Khabibulin / Popko (ATP Challenger Astana) 11:30
Heliovaara - Elias (ATP Challenger Tampere) 11:00
Diarra - Granollers (ATP Challenger Oberstaufen ) TBF 11:00
Safwat - Haerteis (ATP Challenger Oberstaufen ) TBF 11:00
Samper-Montana - Teixeira (ATP Challenger Tampere) 10:30
Mitchell / Thompson - Buchanan / McGee (ATP Challenger Lexington ) 22:30
Demoliner / Raja - Krajicek / Williams (ATP Challenger Lexington ) 21:00
Cox - Sugita (ATP Challenger Lexington ) 00:00
Bangoura / King - Metka / Quigley (ATP Challenger Lexington ) 02:00
Crepaldi - Witten (ATP Challenger Lexington ) 00:30
Odesnik - Nishioka (ATP Challenger Lexington ) 19:30
Bemelmans - Jenkins (ATP Challenger Lexington ) 19:30
Thompson - Saville (ATP Challenger Lexington ) 18:00
Donskoy - McGee (ATP Challenger Lexington ) 18:00
Lacko - Pasha (ATP Atlanta) 00:00
Lacko - Pasha (ATP Atlanta) 00:00
Lacko - Pasha (ATP Atlanta) 00:00
Smith - Marchenko (ATP Atlanta) 22:00
Smith - Marchenko (ATP Atlanta) 22:00
Smith - Marchenko (ATP Atlanta) 22:00
Sock - Gonzalez (ATP Atlanta) 20:30
Sock - Gonzalez (ATP Atlanta) 20:30
Ginepri - Stakhovsky (ATP Atlanta) 20:30
Sock - Gonzalez (ATP Atlanta) 20:30
Ginepri - Stakhovsky (ATP Atlanta) 20:30
Ginepri - Stakhovsky (ATP Atlanta) 20:30
Kretschmer / Satschko - Cecchinato / Fognini (ATP Umag) 20:30
Kretschmer / Satschko - Cecchinato / Fognini (ATP Umag) 20:30
Kretschmer / Satschko - Cecchinato / Fognini (ATP Umag) 20:30
Knowle / Marach - Bedene / Delgado (ATP Umag) 20:00
Knowle / Marach - Bedene / Delgado (ATP Umag) 20:00
Knowle / Marach - Bedene / Delgado (ATP Umag) 20:00
Montanes - Zverev (ATP Umag) 19:00
Montanes - Zverev (ATP Umag) 19:00
Montanes - Zverev (ATP Umag) 19:00
Riba - Vesely (ATP Umag) 18:30
Riba - Vesely (ATP Umag) 18:30
Riba - Vesely (ATP Umag) 18:30
Cecchinato - Seppi (ATP Umag) 17:00
Cecchinato - Seppi (ATP Umag) 17:00
Cecchinato - Seppi (ATP Umag) 17:00
Mina - Laaksonen ( ATP Gstaad) 17:30
Mina - Laaksonen ( ATP Gstaad) 17:30
Emmrich / Kas - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 18:00
Emmrich / Kas - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 18:00
Emmrich / Kas - Andujar / Monaco (ATP Gstaad) 18:00
Murray / Peers - Bracciali / Golubev (ATP Gstaad) 16:30
Murray / Peers - Bracciali / Golubev (ATP Gstaad) 16:30
Murray / Peers - Bracciali / Golubev (ATP Gstaad) 16:30
Struff - Haider-Maurer (ATP Gstaad) 15:30
Mina - Laaksonen ( ATP Gstaad) 17:30
Struff - Haider-Maurer (ATP Gstaad) 15:30
Struff - Haider-Maurer (ATP Gstaad) 15:30
Simon - Andujar (ATP Gstaad) 15:30
Simon - Andujar (ATP Gstaad) 15:30
Simon - Andujar (ATP Gstaad) 15:30
Rola - De Paula (ATP Gstaad) 13:30
Rola - De Paula (ATP Gstaad) 13:30
Rola - De Paula (ATP Gstaad) 13:30
Nedovyesov - Haase (ATP Gstaad) 13:10
Nedovyesov - Haase (ATP Gstaad) 13:10
Nedovyesov - Haase (ATP Gstaad) 13:10
Dutra Silva / Maytin - Desein / Mertens (ATP Challenger Tampere) 17:30
Munoz-De La Nava - Goffin (ATP Challenger Tampere) 16:00
Kontinen - Quinzi (ATP Challenger Tampere) 16:30
Nieminen - Quinzi (ATP Challenger Tampere) 15:00
Mertens - Kivijarvi (ATP Challenger Tampere) 14:30
Desein - Sillanpaa (ATP Challenger Tampere) 12:30
Pavlasek - Zopp (ATP Challenger Tampere) 12:50
Doi - Jakupovic (WTA Nan Chang) 14:00
Doi - Jakupovic (WTA Nan Chang) 14:00
Doi - Jakupovic (WTA Nan Chang) 14:00
Berankis / Matsukevich - Khabibulin / Popko (ATP Challenger Astana) 12:30
Liu - Zheng (WTA Nan Chang) 14:30
Liu - Zheng (WTA Nan Chang) 14:30
Liu - Zheng (WTA Nan Chang) 14:30
Peng - Han (WTA Nan Chang) 13:00
Peng - Han (WTA Nan Chang) 13:00
Peng - Han (WTA Nan Chang) 13:00
Pavic - Zeballos (ATP Umag) 16:30
Pavic - Zeballos (ATP Umag) 16:30
Pavic - Zeballos (ATP Umag) 16:30
Delic - Cuevas (ATP Umag) 15:30
Delic - Cuevas (ATP Umag) 15:30
Delic - Cuevas (ATP Umag) 15:30
ITF Men's - Essen 09:00
ITF Men's - Essen 09:00
Liu - Zheng (WTA Nan Chang) 14:30
Ram - Istomin (ATP Atlanta) 19:00
Ram - Istomin (ATP Atlanta) 19:00
Ram - Istomin (ATP Atlanta) 19:00
Smyczek - Harrison (ATP Atlanta) 19:00
Smyczek - Harrison (ATP Atlanta) 19:00
Smyczek - Harrison (ATP Atlanta) 19:00
Gimeno-Traver - Marti ( ATP Gstaad) TBF 16:30
Gimeno-Traver - Marti ( ATP Gstaad) TBF 16:30
Gimeno-Traver - Marti ( ATP Gstaad) TBF 16:30
Gomez - Mitchell (ATP Challenger Lexington ) 16:30
Evans - Millot (ATP Challenger Lexington ) 16:30
ATP Challenger Tampere 12:00
Bangoura / King - Metka / Quigley (ATP Challenger Lexington ) 02:00
all times GMT

Free tennis streams

Watch tennis @ ATDHE. See the slection of tennis streams. If you do not find the stream here, try ATDHE section OTHER, or come later. Enjoy free tennis streams and do not forget: you can help to spread ATDHE tennis by clicking on share buttons eg. Google +1, Facebook like etc.